Ansvarsområde Navn Tlf. E-post adresse
Leiar Hege Toje 41233840 hege.toje@gmail.com
Nestleiar Kristin Kvåle Kjeilen 97768207 kristin@ukvitne.no
kkvaa-kj@online.no
Økonomi-ansvarleg Gunstein Rekve 90013007 gerekve@online.no
Sportsleg leiar barn Kari Løkkebø Saue 98076509 lokkebo43@hotmail.com
Skrivar/PR/Nettansvarleg Frank Pedersen 91375012 frank.pedersen@outlook.com
Dommarkontakt / sponsoransvarleg Alexander (Sandy)  William Mathieson 90181120 sanmyr@online.no
Styremedlem Siren Bryn 95092821 bryn-gard@live.no
Materialforvaltar Anders Rykke 95905597 anders_rykke@yahoo.no
Kafé-ansvarleg Kristin Tesdal 90060585 kri-tes@frisurf.no
Dugnadsansvarleg Monica Haugland 95723424 monhau@getmail.no
Voss handballcup kontakt Guro K. Christensen 99521911 guro.christensen@orkla.no
Park hotel cup kontakt Monica Bakketun 95750039 b_monica@hotmail.com
Sekretariatansvarlig sesong 2018/19 Asle Trondsen 92644537 asletr@broadpark.no

 

Voss HK: voss@rvn.handball.no

Voss idrettshall: post@idrettshallen.no, mobil: 957 02 087